Select Page

2021 aasta Võrumaa Rannavolle karikasarja esimese meeste etapi võitsid Siim Tammearu ja Aaron Oliver Aaviste

Kohale oli tulnud rannavollet mängima 9 paari. Esimene etapp loositi kõigile asetused ning mängiti kahemiinussüsteemis. Plussringist mängisid end poolfinaali Albert Hurt ja Rasmus Rohumets ning Siim Tammearu ja Aaron Oliver Aaviste, miinusringist tulid neile vastu vastavalt Jarek Jänes ja Sten Maask ning Henry Maask ja Aleks Mõttus. Mõlemast poolfinaalist väljusid võitjatena plussringist tulnud paarid. Kolmandakoha mängus olid värskemad Maask ja Mõttus. Finaalis olid kindlamad Aaviste ja Tammearu ning saavutasid sellega esimesel etapil võidu.

Esimese etapi lõplik paremusjärjestus:

1. Siim Tammearu / Aaron Oliver Aaviste
2. Albert Hurt / Rasmus Rohumets
3. Henry Maask / Aleks Mõttus
4. Sten Maask / Jarek Jänes
5. Priit Tigane / Lauri Lehiste
5. Henrich Tuvik / Martin Pekka
7. Cenor Kõivoste / Terek Skuin
7. Martin Lukka / Keit Kivi
9. Kajar Kivioja / Mart Mandel

 

Karikasarja teise etapi võitsid taaskord Annabel Huik ja Reet Alas

28. juuli toimus 7 paari osalusel Võrumaa Rannavolle karikasarja 2.etapp naistele. Võistlusõhtu algas alagrupi mängudega, kust esimesest alagrupist edenesid poolfinaalidesse Kaisa Bahmatsev/Merlin Hurt, Annabel Huik/Reet Alas ning teisest alagrupist Kadri Pilm/Küllike Soomets ning Roosmarii Räim/Mirtel Kuuse. 5.-7.kohtadele jäid mängima Kristiina Kopli/Ruth Ivan, Triin Ojasoo/Marleen Ojasoo ning Liisa Provotorov/Kätriin Kauksi.
3.-4.koha mängus saavutasid Pilm/Soomets 2:1 võidu Räim/Kuuse üle.
Kui alagrupis võitsid Bahmatsev/Hurt 2:1 paari Huik/Alas, siis finaalmängus võtsid Huik/Alas tulemusega 2:0 revanši Bahmatsev/Hurt üle.

Võrumaa Rannavolle karikasarja esimese naiste etapi võitsid Annabel Huik ja Reet Alas

10. juunil sai alguse Võrumaa rannavolle karikasari 2021 naistele, kus osales 5 paari. Mängiti turniirisüsteemis kõik kõikidega läbi. Oli päikest, äikest ja vihma, kuid vaatamata sellele oli tore rannavolle õhtu. Kõik mängud ja esimese etapi võitsid Annabel Huik ja Reet Alas. Teise koha said Salme Adeele Hollas ja Kätlin Käpa ning kolmandana lõpetasid sel korral Roosmarii Räim ja Ragne Rahuoja. Neljanda koha mängus jäid peale Kerli Kubi ja Triin Ojasoo ning noored – Hanna Provotorov ja Kätriin Kauksi lõpetasid esimese etapi viiendana.
Aitäh kõikidele toetajatele!
Lisaks suur Aitäh #CoopVõru, kes on lisandunud toetajate hulka ning palavatel rannavolle turniiridel kosutab spordijookide ja veega.

 

Võrumaa Rannavolle meeste karikasarja võitjateks tulid Steven Meilus ja Johann Olaf Lääne

Võrumaa rannavolle karikasarja üldvõitjateks tulid teist aastat järjest Steven Meilus ja Johann Olaf Lääne, kes kindlustasid üldvõidu juba eelviimase etapiga. Teise ja kolmanda koha saatus otsustati aga viimasel etapil, kus kohaletulnutest oli võimalus viiel paari saavutada üks või teine koht. Kõige paremini kasutasid võimaluse ära Sten Maask ja Janno Järvpõld, kes küll alustasid ebalevalt, kuid seejärel suutsid mängu paranda ja finaalijõudmisega tagati endale üldkokkuvõtte teine koht. Viimase etapi kolmandakoha mäng otsustas kes tuleb üldkokkuvõttes kolmandaks, Reimo Alasel ja Tõnu Leemetil oli vaja võitu, et edestada Jarek Jänest ja Sander Punamäed, kuid see jäi siiski saavutamata ja seega üldkokkuvõtte kolmas koht Sander Punamäele ja Jarek Jänesele, kes edestasid lõpuks neid 2 punktiga. Viiendaks ja kuuendaks tulid vastavalt Henry Maask ja Aleks Mõttus ning Priit Tigane ja Lauri Lehiste, kusjuures nemad olid ainukesed, kes osalesid kõigil viiel etapil ning kokkuvõttes, kus halvim etapp maha arvestatakse olid nad ka võrdsetel punktidel – 46p, kuid kõrgem koht andis eelise Maask – Mõttusele.

Sellega sai Võrumaa Rannavolle Karikasari 2020 läbi, kokku osales viiel etapil 32 erinevat koosseisu ning hea meel on tõdeda, et osalus oli kokkuvõttes ikkagi suur, kus esimesel kahel etapil osales 16 paari, kolmandal 11, neljandal 6 ja viiendal 10 paari.
Rannavolle Võrus pole siiski veel läbi ning juba pühapäeval toimuvad Võrumaa MV naistele ja meestele algusega kell 15.00 Tamula rannas. Lisaks sellele 2. Augustil Veteranide Võrumaa MV ja 6. Augustil U18 noortele Võrumaa MV. Lisainfo vorumaarannavolle.ee

Üldkokkuvõtte esikuuik:

1. Steven Meilus – Johann Olaf Lääne 88p
2. Sten Maask – Janno Järvpõld 62p
3. Jarek Jänes – Sander Punamäe 57p
4. Tõnu Leemet – Reimo Alas 55p
5. Henry Maask – Aleks Mõttus- 46p
6. Priit Tigane – Lauri lehiste 46p

Aitäh kõigile, kes aitasid etappide korraldamisse ja toimimsse ühel või teisel moel kaasa. Samuti Mängijatele, et võtsite aega ja tulite end proovile panema.
Eraldi tooks välja toetajad Lisaks Võru Võrkpalliklubile, kes aitasid selleaastased etapid ja üldkokkuvõtte muuta omanäolisemaks.

Ingmar Orav ja Kating – veebilehed – Et kõik oleks paremini hoomatav ja mugav sai loodud Võrumaa rannavolle jaoks eraldi koduleht vorumaarannavolle.ee, mille valmimine poleks saanud teoks ilma Ingmarita. AITÄH!

Andri Tallo ja Kreaatorid OÜ – Väga suur abi mitmekülgselt – etappidel pildistamine, plakati ja bänneri kujundamine, võtjate särkide kujundamine ja kui midagi natuke vaja muuta, siis tuli abi kiiresti. AITÄH!

Roosiku Südames – šokolaadivabrik ja kohvik – Teist aastat järjest toetab väike pereettevõte tervet sarja esikolmikut igal etapil ja kokkuvõttes oma maitsvate ja väga kvaliteetsete ning ilusate šokolaadidega. AITÄH Roosiku pere!

Kalveti MESI OÜ – Samuti pereettevõte, kes teist aastat järjest toetab tervet sarja ja kokkuvõtet oma magusa Meega. AITÄH TEILE ja Regina!

moomoo – Kvaliteetseid rattariideid tootev ettevõte, kes toetas Võrumaa rannavolle karikasarja üldvõitjaid särkidega. AITÄH Moomoo ja Timo!

Laserdisain – Üldkokkuvõtte karikad oli just tänu neile väga ilusad ja omanäolused. AITÄH!

Beautiful Me kehasalong – Üldkokkuvõtte esikolmik saab nüüd massaaži minna! AITÄH!

Võrumaa rannavolle karikasarja V etapi võitsid Hergo Hansman ja Siim Tammearu

Eile, 23. Juulil toimus Tamula rannas viies ehk viimane Võrumaa rannavolle karikasarja etapp, kuhu oli osalema tulnud 10 paari, kes jaotati miinussüsteemiga tabelisse. Plussringist mängisid end poolfinaali Steven Meilus – Johann Olaf Lääne ja Hergo Hansman – Siim Tammearu. Miinusringist tulid neile vastavalt vastu Sten Maask – Janno Järvpõld ja Reimo Alas – Tõnu Leemet. Napilt poolfinaali uksetaha jäid Jarek Jänes – Sander Punamäe ja Priit Tigane – Lauri Lehiste. Poolfinaalis olid edukamad Maask – Järvpõld ja Hansman – Tammearu. Kolmanda koha mängu kallutasid enda kasuks Lääne – Meilus, kes viimased erinevad etapid olid ainult etapivõite tunnistanud, seekord neile viimaselt etapilt tasuks kolmas koht. Finaali alustasid paremini Maask – Järvpõld, kuid lõpuks suutsid Hansman – Tammearu kerges õhtuhämaruses mängu 2:1 võita ja sellega viimane etapp neile.
Viimast etapi auhinnalauda täiendas lisaks Kalveti MESI OÜle ja Roosiku Südames – šokolaadivabrik ja kohvikule ka Tradehouse Ilukaubamaja kingikott aitäh teile Andri Tallole, kes tuli viimast etappi jäädvustama.

V etapi lõplik paremusjärjestus:

1. Hergo Hansman – Siim Tammearu
2. Sten Maask – Janno Järvpõld
3. Steven Meilus – Johann Olaf Lääne
4. Reimo Alas – Tõnu Leemet
5. Jarek Jänes – Sander Punamäe
5. Priit Tigane Lauri – Lehiste
7. Martin Lukka – Rasmus Rohumets
7. Aaron Oliver Aaviste – Juhan Püvi
9. Henry Maask – Aleks Mõttus
9. Mart Mandel – Tanel Peelo

Viimase etapi pildid Andrilt: SIIN

Võrumaa Rannavolle naiste karikasarja võitjateks tulid Annabel Huik ja Kaidi Kattai

Võrumaa Rannavolle karikasari 2020 kokkuvõte naiste arvestuses sai tänasega joone alla. Kolme etapi lõikes osales karikasarjas kokku 18 paari. Kõik etapid mängiti 2-miinuse tabeli süsteemis. Üldarvestuse parimale noorsportlaste paarile, kes olid siis vanuses alla 20, pani Tradehouse Ilukaubamaja välja eriauhinna ilutoodete kinkekoti näol. Vastava auhinna pälvisid üldarvestuses napilt neljandaks jäänud Kätlin Käpa ja Laura Kaur.
Võrumaa Rannavolle karikasari 2020 üldarvestuse top 3:
1. Annabel Huik ja Kaidi Kattai 70p
2. Kristiina Kopli ja Merlin Müür 42p
3. Triin Ojasoo ja Merle Vidder 39p

Lõplik punktitabel www.vorumaarannavolle.ee

Sarja kolmele parimale paarile pani välja karikad ettevõte Laserdisain, magusad meepurgid toetajalt Kalveti MESI OÜ, mõnus šokolaad toetajalt Roosiku Südames – šokolaadivabrik ja kohvik ja üllatus Beautiful Me kehasalong. SUUR AITÄH toetajatele ja Küllile, kes autasustamist jäädvustas. Võitjatele särkide kätteandmine toimub viivitusega, aga kindlasti saab jäädvustatud.

Võrumaa karikavõistluste naiste III etapi võitsid Annabel Huik ja Kaidi Kattai

Võrumaa Rannavolle karikasari 2020 naistele jõudis tänase etapiga lõpusirgele. Tänast kolmandat etappi kogunes mängima 10 paari ning mängisime +/- süsteemi. Alustasime mängudega 18.00 ja lõpetasime 22.45. Paljudes mängudes läks vaja kolmandat geimi võitja selgitamiseks. Plussringist läksid poolfinaalidesse Annabel Huik/ Kaidi Kattai ja Triin Ojasoo/ Merle Vidder. Miinusringist tulid neile vastu vastavalt Evely Heliste/ Roosmarii Räim ja Reet Alas/ Krista Kotselainen. Finaalmäng siis Huik/Kattai ja Alas/Kotselainen ning 3.-4. kohamäng Ojasoo/Vidder ja Heliste/Räim. Viimased mängud leidsid aset juba päris pimedas ja kolmanda etapi lõppjärjestus sai selline:
1. Annabel Huik/ Kaidi Kattai
2. Reet Alas/ Krista Kotselainen
3. Evely Heliste/ Roosmarii Räim
4. Trin Ojasoo/ Merle Vidder
5. Kätlin Käpa/ Laura Kaur
5. Kristiina Kopli/ Merlin Müür
7. Haide Haring/ Liis Kranich
7. Kristi Männamets/ Eliise Kohv
9. Liisa Provotorov/ Mari Loorman
9. Marta Tali/ Hanna Provotorov

Kolmanda etapi parimale paarile sai lisaks Roosiku Südames – šokolaadivabrik ja kohvik šokolaadile ja Kalveti MESI OÜ meepurgile ka Tradehouse Ilukaubamaja ilutoodetega kinkekott. AITÄH toetajatele! Aitäh Küllile piltide eest.

PILDID

Võrumaa rannavolle karikasarja IV etapi võitsid Sander Punamäe ja Jarek Jänes

Eile, 16. Juulil toimus Võrumaa rannavolle karikasarjas neljas ehk eelviimane etapp, kuhu tuli mängima 6 paari, kes jaotati kahte alagruppi edetabeli põhjal. Alagruppide võitjad pääsesid otse poolfinaali ja teised-kolmandad mängisid omavahel risti läbi selgitamaks ülejäänud poolfinalistid. Esimese alagrupi võitsid Tõnu Leemet ja Reimo Alas, neile järgnesid Jarek Jänes ja Sander Punamäe ning Priit Tigane ja Lauri Lehiste. Teise alagrupi võitsid Sten Maask ja Janno Järvpõld, neile järgnesid Henry Maask ja Aleks Mõttus ning Mart Mandel ja Raiko Aste. Veerandfinaalides läksid seega vastamisi Jänes – Punamäe ja Mandel – Aste ning Maask – Mõttus ja Tigane – Lehiste. Nendest väljusid võitjatena Jänes – Punamäe ja Maask – Mõttus. Poolfinaalides alistasid Leemet – Alas 2:0 Maask – Mõttuse ja Jänes – Punamäe 2:1 Maask – Järvpõllu. Viienda koha mängus olid paremad Tigane – Lehsite 2:1. Kolmanda koha mängus suutsid paremat mängu näidata Maask – Mõttus ja tasuks neile kolmas koht. Finaali võitlusliku vastasseisu pöörasid enda kasuks Jänes – Punamäe, said sellega algrupi kaotusele magusa revanži ja tasuks etapivõit.
Jäänud on veel pidada üks karikasarja etapp tuleval neljapäeval, mis toimub Tamula rannas ikka kell 18.00.

Üldkokkuvõttes on endiselt kindlad liidrid Meilus – Lääne (70p), kes on peaaegu üldvõidu juba kindlustanud, kuna järgmised paarid kaotavad juba 24 ja enam punktiga ning maksimaalselt on mängus veel 25 punkti, lisaks läheb arvesse viiest etapist 4 ehk halvim etapp arvestatakse maha. Küll on aga teise ja kolmanda koha osas kõik veel vägagi lahtine ja seal saab otsustavaks viimane etapp.

Neljanda etapi paremusjärjestus:

1.Jarek Jänes – Sander Punamäe
2. Tõnu Leemet – Reimo Alas
3. Henry Maask – Aleks Mõttus
4. Sten Maask – Janno Järvpõld
5. Priit Tigane – Lauri Lehiste
6. Mart Mandel – Raiko Aste

Võrumaa karikavõistluste naiste II etapi võitsid Merlin Hurt ja Rosmarii Räim

6. juulil toimus Tamula rannas Võrumaa rannavolle karikasarja 2. etapp naistele. Vaatamata tuulisele ilmale kogunes randa võrkpalli mängima 10 naistepaari. Tuul vaibus juba esimeste mängude lõpuks ja edasised mängud said peetud mõnusa päikseloojangu saatel. Mängiti 2-miinussüsteemiga, kus plussringist mängisid kindlalt poolfinaali esimese etapi võitjad Huik/Kattai ning Kopli/Müür. Miinusringist tulid neile vastasteks vastavalt siis Alas/Keskküla ning Hurt/Räim. Poolfinaalidest edenesid finaali Huik/Kattai ja Hurt/Räim, kus väga põnevas kohtumises jäid tulemusega 2:1 peale Merlin Hurt ja Roosmarii Räim. Kolmandakoha mängus olid kindlamad Reet Alas ja Kadri Keskküla ning Kristiina Kopli ja Merlin Müür pidid teist etappi järjest leppima neljanda kohaga.

 

Teise etapi lõplik paremusjärjestus:

1. Merlin Hurt – Roosmarii Räim
2. Annabel Huik – Kaidi Kattai
3. Reet Alas – Kadri Keskküla
4. Kristiina Kopli – Merlin Müür
5. Merle Vidder – Triin Ojasoo
5. Kätlin Käpa – Laura Kaur
7. Haide Haring – Liis Kranich
7. Hanna Provotorov – Kertu Kubi
9. Liisa Provotorov – Kerli Kubi
9. Kristina Tukk – Maris Kirss

Naistele järgmine ja kokkuvõtlik rannavolle etapp 20. juulil!

Võrumaa rannavolle meeste karikasarja II etapi võitsid Steven Meilus ja Johann Olaf Lääne

Eile toimus Tamula rannas Võrumaa rannavolle karikasarja meeste teine etapp, kuhu oli mängima tulnud taaskord 16 paari. Plussringist mängisid end poolfinaali Keit Kivi – Martin Lukka ja Siim Tammearu – Märt Tammearu. Miinusringist murdsid end poolfinaali Ragnar Pähn – Kunnar Kangro, kes veerandfinaali jätsid pidama paari Sten Maask – Helger Hääl ning Steven Meilus – Johann Olaf Lääne, kes omakorda lülitasid konkurentsist paari Jarek Jänes – Sander Punamäe. Poolfinaalides olid kindlamad Pähn – Kangro, kes alistasid Kivi – Lukka ja Meilus – Lääne, kes alistasid vennad Tammearud. Viimased mängud toimusid juba kerges õhtuhämaruses ja paremini olid viimaseks mänguks valmis Kivi – Lukka, kes alistasid 2:1 vennad Tammearud. Finaalis näitasid paremat minekut Meilus – Lääne, alistade Pähn – Kangro ja sellega suudeti eelmise etapi teine koht nüüd võidu vastu välja vahetada. Sellega asusid Meilus – Lääne (pildil) ka karikasarja üldliidriteks. Järgmine etapp juba tuleval nädalal, ikka neljapäeval.

1.Steven Meilus – Johann Olaf Lääne
2. Ragnar Pähn – Kunnar Kangro
3. Keit Kivi – Martin Lukka
4. Siim Tammearu – Märt Tammearu
5. Sten Maask – Helger Hääl
5. Jarek Jänes – Sander Punamäe
7. Priit Tigane – Lauri Lehiste
7. Hergo Hansman – Andreas Junkin
9. Henry Maask – Aleks Mõttus
9. Tanel Peelo – Hannes Eskla
9. Marko Sõna – Martin Sõna
9. Raiko Aste – Mart Mandel
13. Ingmar Juur – Jürgen Kolk
13. Henri Treial – Reijo Mälton
13. Sander Kronberg – Kevin Põldsaar
13. Andri Tallo – Karel Saarna

Võrumaa rannavolle meeste karikasarja III etapi võitsid Steven Meilus ja Johann Olaf Lääne

2. Juulil toimus Tamula rannas kolmas Võrumaa rannavolle karikasarja etapp, kuhu oli mängima tulnud 11 paar, kes jaotati miinussüsteemi tabelisse. Plussringist mängisid end poolfinaali Steven Meilus ja Johann Olaf Lääne ning Ragnar Pähn ja Kunnar Kangro. Miinusringist tulid neile vastavalt vastu Karmo Külm ja Raigo Mõts, kes jätsid veerandfinaali pidama Tõnu Leemeti ja Reimo Alase ning Siim Tammearu ja Hergo Hansman, kes lülitasid konkurentsist Sten Maaski ja Janno Järvpõllu. Poolfinaalides näitasid kindlamat mängu Meilus – Lääne ja Tammearu – Hansman. Kolmanda koha mängus võtsid võidu Pähn – Kangro. Finaalis näitasid paremat mängu eelmise etapi võitjad Meilus – Lääne, sellega kolmanda etapi võit neile. Üldkokkuvõttes on kindel esikoht Meilus – Läänel (70p), neile järgnevad Pähn – Kangro (38p) ja Tigane – Lehiste (32p). Järgmine etapp meestele toimub 16. juulil. Esmaspäeval, 6. juulil toimub teine etapp naistele.

Lõplik paremusjärjestus:

1.Steven Meilus – Johann Olaf Lääne
2. Siim Tammearu – Hergo Hansman
3. Ragnar Pähn – Kunnar Kangro
4. Kurmo Külm – Raigo Mõts
5. Sten Maask – Janno Järvpõld
5. Reimo Alas – Tõnu Leemet
7. Henry Maask – Aleks Mõttus
7. Priit Tigane – Lauri Lehiste
9. Martin Lukka – Ingmar Juur
9. Jarek Jänes – Sander Punamäe
9. Raiko Aste – Mart Mandel

Võrumaa naiste karikavõistluste esimese etapi võitsid Kaidi Kattai - Annabel Huik

Võrumaa Rannavolle 2020 avaetapp naispaaridele tehtud👍😊
Rõõm oli kasutada 2-miinuse tabelit, mida naiste etappide puhul ei olegi pikka aega kasutatud. Võrru kogunes mängima lausa 9 paari! Alustasime 18.00 ja lõpetasime mängudega 22.45 – viimaste mängude taustal küll juba mürises, aga saime ikka kuivalt lõpetatud. Palju mänge oli punkt-punktis ja lõppesid seisuga 2:1. Esimese etapi lõppjärjestus:

1. Annabel Huik ja Kaidi Kattai
2. Kadri Leiten ja Krista Kotselainen
3. Reet Alas ja Merlin Aavik
4. Kristiina Kopli ja Merlin Müür
5. Kätlin Käpa ja Laura Kaur
5. Triin Ojasoo ja Merle Vidder
7. Liis Kranich ja Haide Haring
7. Getriin Vasilkovski ja Maria Vanatalo
9. Janette Kund ja Anelle Kukk

Aitäh osalejatele ja toetajatele👏

Võrumaa meeste karikavõistluste esimese etapi võitsid Siim Tammearu - Steven Kabanen

Võrumaa meeste rannavolle esimesele etapile, kus soojakraade näitas turniiri alguses 35, tuli kohale 16 paari, kes jaotati miinusüsteemi tabelisse loosi teel. Plussringist mängisid end poolfinaali Rasmus Rohumets – Albert Hurt ja Steven Meilus – Johann Olaf Lääne. Miinusringist tulid neile vastavalt vastu Siim Tammearu – Steven Kabanen ja Sten Maask – Janno Järvpõld, Kes jätsid veerandfinaali pidama vastavalt paarid Priit Tigane – Lauri Lehiste ja Kevin Helimets – Juhan Püvi. Poolfinaalides olid kindlamad Meilus – Lääne ja Tammearu – Kabanen. Kolmandakohamängus suutsid paremat mängu näidata Rohumets – Hurt, seega neljandaks jäeti Maask-Järvpõld. Finaalis suutsid magusa võidu võtta Tammearu – Kabanen, kui varasemalt olid Meilus – Lääne suutnud nad alistada siis nüüd enam jaks üle ei käinud ja tasuks teine koht.
Viimased mängud toimusid juba kerges õhtuhämaruses, kuid 30 mängu sai siiski ühe õhtuga maha peetud. Suured tänud osalistele ja ka neile, kes olid vaatamas ja kaasaelamas.

Järgmine etapp toimub juba vähem kui nädalapärast 25. juunil ning on esialgu plaanis Kääpa küla platsidel, kus lisaks rannavõrkpallile saab pauside ajal mängida ka discgolfi 7 korviga rajal.

Lõplik paremusjärjestus:

1. Siim Tammearu – Steven Kabanen
2. Steven Meilus – Johann Olaf Lääne
3. Rasmus Rohumets – Albert Hurt
4. Sten Maask – Janno Järvpõld
5. Priit Tigane – Lauri Lehiste
5. Kevin Helimets – Juhan Püvi
7. Henry Maask – Aleks Mõttus
7. Gris Kallas – Jarek Jänes
9. Keit Kivi – Martin Lukka
9. Tõnu Leemet – Reimo Alas
9. Aaron Oliver Aaviste – Madis-Arno Küüsvek
9. Kert Kärner – Illimar Born
13. Ingmar Juur – Jürgen Kolk
13. Tanel Peelo – Hannes Eskla
13. Lauri Ruuder – Mihkel Mustmaa
13. Ivo Õunapuu – Veikko Asur